مجموعه نرم افزارهای آموزشی پرده خوان

پک آموزشی شامل :

3 دی وی دی پرده خوانی با 9موضوع جذاب ودیدنی کودک ونوجوان همراه با پاورپوینت و محتوای اجرایی مربیان

1 دی وی دی محتوای جذاب سازی برنامه های دینی 

طرح درس های دانش آموزی ،آموزش برش کاغذ ، اریگامی ،بادکنکهای ماری ،اشعارکودکانه ،معما و...

 

هدیه 70000

با تخیف ویژه50000

جهت سفارش پیامک بفرمایید

09127482911

 

همچنین مربیان گرامی میتوانند با پرداخت هزینه در قسمت فروشگاه مجازی پاورپونتها را دانلود نمایید

جهت دانلود کلیک کنید

 

بازی اندروید دانستنی های دین

بازی مذهبی(دانستنی های احکام ودین)بازی مذهبی(دانستنی های احکام ودین) برای اولین باردرایران یا حتی دردنیا ما مسلمانیم، این دینی که ماداریم، آیا چقدر ازش میدونیم؟ دراین بازی ما مجموعه ای از بهترین سوالات بهمراه جواب احکام ودین (که البته برای هرمسلمانی واجب است) را برایتان در بازی زیبا ،بارابط کاربری ساده وکاربر پسند ، والبته بسیار کم حجم،باتوجه به تعداد سوالات قرار گرفته شده ،قرار داده ایم پس کی میخوا ...

بازی مذهبی(دانستنی های احکام ودین)

برای اولین باردرایران یا حتی دردنیا

ما مسلمانیم، این دینی که ماداریم، آیا چقدر ازش میدونیم؟

 

دراین بازی ما مجموعه ای از بهترین سوالات بهمراه جواب احکام ودین (که البته برای هرمسلمانی واجب است) را برایتان در بازی زیبا ،بارابط کاربری ساده وکاربر پسند ، والبته بسیار کم حجم،باتوجه به تعداد سوالات قرار گرفته شده ،قرار داده ایم

 

پس کی میخواهیدکمی بدونید؟آیابهترنیست ازهمین الان شروع کنید؟

 

بد نیست که به هر طریقی حتی بازی هم شده، ثواب های مذهبی را از آن خود کنید.همانطور که می دانیم یکی از ضروریات دین ما دانستن احکام می باشد واین مسئله آنقدر اهمیت دارد که اگر کسی آشنا به احکام نباشد و اعمال وعباداتی را انجام دهد وچنانچه در اعمال خود مرتکب اشتباه شود در بسیاری از شرایط از او پزیرفته نخواهد شد وحتی در بعد معنوی آن نیز چنین روایت شده که وقتی در عالم قبر از محتضر سئوال می شود که چرا چنین اعمالی را انجام دادی یا چرا آن اعمال را انجام ندادی مگوید:

 

نمی دانستم .در جواب او ملائک سوال کننده نیز می گویند :این که نمی دانستی درست اما چرا در پی آموختن آن نبودی؟

 

اینک دانستنی های دین را در قالب " بازی مذهبی" برای شما عزیزان آماده کرده ایم

 

مثلا چندنمونه از این سوالاتی که دراین بازی قرار دارد را ببینید:

*نام یکی از ماه های حرام را نام ببرید؟

*نام یکی از ملائک مقرب خداوند را نام ببرید؟

*آفرینش زمین و آسمان چند روز طول کشید ؟

*از مجموع پیامبران الهی چه تعداد از آنها اولوالعزم هستند ؟

* نام کلیددار بهشت چیست ؟

*حضرت آدم و هوا چند ساعت در بهشت بودند ؟

*سوره حمد دارای چند نام است ؟

*دو ملک مأمور ثبت اعمال چه نام دارند ؟

*مذاهب چهارگانه اهل سنت کدامند ؟

*روز قیامت برابر با چند سال است ؟

*کدام کتاب به اخ القرآن (برادر قرآن) معروف است ؟

*خداوند متعال، دنیا را در چه روزی آفریده است ؟

*اصول دین چندتاست ؟

*به چه کسانی چهارده معصوم می گویند ؟

*حضرت محمد(ص)در چه مکانی به معراج رفت؟

*در زمان کدام پیامبر،طوفان عظیمی شد و همه ي جهان را آب فراگرفت؟

ووو..

دراین بازی پر است ازاین قبیل سوالات بهمراه جوابهایشان که فقط کافیست به سوالات پاسخ داده ومراحل جذاب تر بعدی راطی کنید.

 

بازی کنید و اطلاعات کسب کنید، وبه دیگران نیز معرفی کنید

درمنوی اصلی بازی گزینه ای تعبیه شده که میتوانیداین بازی را برای دیگران نیز بفرستید.

 

جهت دریافت بازی از کافه بازار روی لینک زیر کلیک نمایید

https://ca/febazaar.ir/app/ir.aminb.gameahkam

واقعیت افزوده حیوانات قرآنی

نرم افزار و فلش کارت واقعیت افزوده حیوانات قرآنی Quranic Animals

این محصول هدیه ای مناسب برای کودکان است که علاوه بر سرگرم کردن کودکان وظیفه آموزش قرآن

با خلاقانه ترین شیوه ها را برعهده دارد.

قسمت شاخص این نرم افزار مربوط به مفاهیم قرآنی می باشد و در کنار آن بخش های دیگری جهت سرگرمی و جذابیت بیشتر نرم افزار

برای کودک قرار داده شده است.ویژگی های دیگری همچون :

عکس برداری از زوایای مختلف حیوانات سه بعدی ، قابلیت سلفی ، صدای حیوانات ، انیمات حرکات مختلف هر حیوان

و اسامی هر حیوان به انگلیسی و عربی که به یادگیری کودک برای این زبان ها کمک می کند.

درون پک نرم افزار و فلش کارت واقعیت افزوده حیوانات قرآنی Quranic Animals حاوی یک عدد سی دی نرم افزار

و ۳۰ عدد فلش کارت عکس حیوانات قرآنی و دفترچه راهنما می باشد.

قابل ذکر است که قیمت مناسب این نرم افزار با توجه به امکانات نرم افزار بسیار مناسب می باشد.

برای دیدن ویدئو محصول کلیک کنید

وزن : ۴۰۰ گرم
برند : آراد تویز سایر برندها
ساخت : ایران ، تهران
بسته بندی : داخل جعبه جیبی
حاوی : یک عدد سی دی نرم افزار و ۳۰ عدد فلش کارت بعلاوه دفترچه راهنما توضیحات استفاده از نرم افزار

جهت دانلود رایگان نرم افزار اندروید کلیک کنید

سفارش فلش کارت با ییامک :09127482911

هدیه :18000تومان

amooakhavan.ir

بازی سه بعدی اندروید نمازگزار

بازی سه بعدی نمازگزار ویژه دختران


بازی نمازگزار؛ اولین شبیه‌ ساز سه بعدی آموزش نمازهای یومیه، وضو، تیمم، اذان و اقامه است که در آن امکان انتخاب دوربین مناسب جهت مشاهده نحوه استقرار صحیح اعضای بدن در نماز، وضو و تیمم از جهات مختلف وجود دارد. منطق بازی بر اساس دو اصل کلی در انجام اعمال عبادی یعنی ترتیب و موالات طراحی شده است و در پایان هر مرحله بر این اساس به شما امتیاز داده خواهد شد. گیمرها باید پیش از شروع بازی، ...

بازی نمازگزار؛ اولین شبیه‌ ساز سه بعدی آموزش نمازهای یومیه، وضو، تیمم، اذان و اقامه است که در آن امکان انتخاب دوربین مناسب جهت مشاهده نحوه استقرار صحیح اعضای بدن در نماز، وضو و تیمم از جهات مختلف وجود دارد. منطق بازی بر اساس دو اصل کلی در انجام اعمال عبادی یعنی ترتیب و موالات طراحی شده است و در پایان هر مرحله بر این اساس به شما امتیاز داده خواهد شد.

 

گیمرها باید پیش از شروع بازی، قسمت احکام و نحوه انجام هر فریضه را مطالعه کنند و در صورتیکه به سن تکلیف رسیده‌اند و از این شبیه‌ساز استفاده می‌کنند، برای دریافت اطلاع از مستحبات نماز، وضو، تیمم به رساله توضیح المسائل مرجع عالیقدری که از او تقلید می‌کنند، مراجعه کنند.

 

در این بازی آموزشی به پرسش‌هایی پاسخ داده شده است که به شرح ذیل است؛ چه مقدماتی باید قبل از خواندن نماز، وضو، تیمم و یا غسل فراهم شود؟ شرایط لازم برای صحیح بودن نماز، وضو، تیمم و غسل چیست؟ چه زمانی باید وضو گرفت، تیمم و یا غسل کرد؟، چه چیزهایی نماز، وضو، تیمم و غسل را باطل می‌کند؟، نحوه صحیح خواندن نمازهای یومیه ، وضو گرفتن، تیمم و غسل کردن به چه شکل است؟، حد پوشاندن بدن در نماز و شرایط لباس نمازگزار چیست؟، مکانی که در آن نماز می خوانیم باید دارای چه شرایطی باشد تا نمازمان صحیح باشد؟، واجبات نماز کدامند و کدامیک رکن و کدامیک غیر رکن است و تفاوت آنها در چیست؟، ذکرهای واجب و ذکرهای مستحب در نماز کدامند و معنای هر یک چیست؟، معروفترین تعقیبات نماز کدامند؟ و چه ذکرهایی بعد از نماز مستحب است که گفته شود؟، نحوه اذان و اقامه گفتن چگونه است و معنای عبارات اذان و اقامه چیست؟، اثرات خواندن نماز از دیدگاه قرآن کریم وائمه معصومین علیهم السلام چیست؟، تلفظ صحیح حروف عربی در نماز چگونه است؟ و احادیث مرتبط با نماز، اذان و اقامه و تعقیبات نماز کدامند؟.

جهت دریافت بازی اندروید نماز گزار ویژه دختران کلیک کنید

 

جهت دریافت بازی اندروید نمازگزار ویژه پسران کلیک کنید

نرم افزار اندروید بازی های اردویی


بازی در اردو و انواع بازی های اردویی و بازیهای گروهی اردویی
شرکت ایران اردو ، متخصص در برنامه ریزی و برگزاری اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و نکات مربوط به برگزاری مسابقات و برنامه ریزی فرهنگی تفریحی اردوی شما در بهترین اردوگاه های کشور.اردویی خاطره انگیز و فرح بخش. برگزاری اردوی خود را به ما بسپارید.

هرگونه فعالیت جسمی و یا ذهنی هدف داری که در اوقات فراغت ، در جهت کسب لذت ، تمدد اعصاب ، آرام بخشی جسمی یا ذهنی بازیگر و اقناع نیازهای آنی یا درازمدت فرد یا گروه ، چه به صورت انفرادی یا گروهی انجام گیرد ، بازی نامیده می شود. زمان های خاصی در اردو ، دانش آموزان تایم های آزادی دارند که می تواند توسط مربی اردو ، به بهترین نحو ، برای افزایش شادابی و نشاط بچه های اردو و همچنین رفع خستگی و تفریح در راستای اهداف اردو ، مورد استفاده قرار گیرد وانواع بازی های گروهی و مسابقات اردویی در آن برنامه ریزی و اجرا شود. برخی از این بازی های گروهی و اردویی عبارتند از :

بازی شمارش معکوس :در این بازی شرکت کنندگان ، با یک نفس ، از عدد50 یا بلاتر را ، به صورت معکوس ، تا عدد 1 ، می شمارند. هرکدام از آنها بتواند تا آخر بشمارد برنده محسوب می شود.
سیب خوری بدون کمک دست :در این بازی ، چند نفر دانش آموز انتخاب می شوند و به هر یک از آنها سیبی داده می شود و باید در زمان معین بدون کمک دست ، آن را بخورند. بچه های اردو ، هریک بتوانند در زمان معین سیب را بخورند ، برنده محسوب می شوند.
بی نقطه نویسی : ازدانش اموزان اردو ، بخواهید جمله های نقطه دار را بدون نقطه بنویسند . هر کدام از آنها بتوانند سریعتر انجام دهند، برنده محسوب می شود.
نوشتن از چپ به راست : از دانش آموزان بخواهید جمله ای به زبان فارسی را ، از چپ به راست ، روی تخته سیاه یا وایت برد ، بنویسند.
مسابقه جمله نویسی با چشم بسته : چشم هایدانش آموزان اردویی ، را ببندید و از آنها بخواهید که پای تابلو رفته ، و جمله ای را بنویسند.
بازی زوج و فرد : همه بچه های اردو را جمع کرده و به آنها اعلام کنید که با اعداد زوج بنشینند و با اعداد فرد بلند شوند. آنها که اشتباه کنند به تدریج حذف می شوند و نفر آخری برنده است.
بازی توپی : از بچه های اردو بخواهید ،توپ را روی یک یا سه انگشت خود نگه داشته ، در تایم معینی مسیر مشخصی را طی کنند ، یا این که توپ را بین دو قوزک پاها قرار دهند و بپرند ، بدون اینکه توپ بیفتد یا از ایشان جدا شود.
پنالتی با چشم بسته : یکی از بچه ها به عنوان دروازه بان با چشم های بسته درون دروازه میایستد و یکی دیگر با چشم بسته ، باید به او گل بزند. فردی که گل می زند باید چندبار به دور خود بچرخد تا محل دقیق دروازه را فراموش کند. بعد توپ را شوت کند و گاه شوت ها بی ربط و خلاف جهت دروازه ، موجب خنده و تفریح دیگران می شود و گاهی شیرجه زدهای بی مورد دروازه بان موجب خنده بچه های اردویی می شود.
مسابقه حدیث خوانی : کلمات حدیث یا سخن آموزنده ای را روی کارت هایی نوشته و آنها را مخلوط نمایید و از شرکت کنندگان درمسابقه ی اردو ، بخواهید آن ها را درست کنار هم قرار دهند.
منبع : برگرفته از کتاب 54 کلید برگزاری اردو از سید جلیل بامشکی

 

نرم افزار اندروید بازی های اردویی


جهت دانلود نرم افزاراندروید از کافه بازار روی تصویر کلیک کنید

 

کتاب بازی بازوی تربیت

کتاب«بازی، بازوی تربیت» نوشته محسن عباسی ولدی با همکاری گروه تربیتی« آیین فطرت» است. این کتاب به آموزش بازی‌هایی می‌پردازد که به رشد و پرورش کودکان در خانواده کمک می‌کند.

این کتاب به دو بخش کلی تقسیم شده است. در بخش اول بازی‌هایی معرفی شده که مناسبِ مرحلۀ نوزادی تا کامل شدن توانمندی‌های کودک است. بخش دوم نیز به بازی‌هایی می‌پردازد که متناسب با زمان کامل شدن توانمندی‌های کودک است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

برخی از این بازی‌ها را شما باید انجام بدهید و بچه‌ها تماشا کنند. برخی را هم باید انجام بدهید تا بچه‌ها یاد بگیرند. برخی هم اشتراکی هستند. تشخیص این موارد آسان است؛ پس اگر ما یک بازی را به شما آموزش می‌دهیم، به این معنا نیست که همیشه بچه باید تماشاچی باشد.

از یک زاویه، همۀ بازی‌هایی که در اینجا آموزش داده می‌شود، در این سه دسته قرار می‌گیرد: اول: بازی‌های بدون وسیله؛ دوم: بازی با وسیله‌هایی که در خانه وجود دارد؛ سوم: بازی با تهیۀ وسایل ساده.

برخی از والدین به اشتباه گمان می‌کنند بازی بدون اسباب‌بازی، برای کودکان جذابیتی ندارد؛ در حالی که بازی‌های بسیاری وجود دارد که بدون هیچ وسیله‌ای انجام می‌شود؛ اما برای بچه‌ها خیلی هم جذاب است.

جهت دانلود کلیک کنید